[two_fifth last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][/two_fifth][three_fifth last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][content_boxes settings_lvl=”child” layout=”icon-with-title” columns=”2″ icon_align=”left” title_size=”” title_color=”” body_color=”” backgroundcolor=”#ffffff” icon_circle=”” icon_circle_radius=”” iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” circlebordersize=”” outercirclebordercolor=”” outercirclebordersize=”” icon_size=”” icon_hover_type=”” link_type=”” link_area=”” linktarget=”” animation_delay=”” animation_type=”rubberBand” animation_direction=”down” animation_speed=”1″ margin_top=”” margin_bottom=”” class=”” id=””][content_box title=”KASKO” icon=”fa-car” backgroundcolor=”” iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” circlebordersize=”” outercirclebordercolor=”” outercirclebordersize=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://octa-cenas.lv/kasko/” linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=””] KASKO izpārdošana: labākie KASKO apdrošināšanas piedāvājumi no 10 kompānijām![/content_box][content_box title=”AUTO LĪZINGS” icon=”fa-umbrella” backgroundcolor=”” iconcolor=”” circlecolor=”” circlebordercolor=”” circlebordersize=”” outercirclebordercolor=”” outercirclebordersize=”” iconrotate=”” iconspin=”no” image=”” image_width=”35″ image_height=”35″ link=”http://octa-cenas.lv/auto-lizings/” linktext=”” linktarget=”_self” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=””] Jebkuram Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā 21 līdz 60 gadiem.[/content_box][/content_boxes][/three_fifth]

Kāpēc izmantot apdrošināšanas brokera pakalpojumus!?

 • Mēs vienmēr pārstāvam klientu un strādājam viņa interesēs!
 • Ietaupiet laiku, meklējot, salīdzinot piedāvājumus. To izdarīsim mēs 15min laikā!apdrošināšanas brokeris
 • Veicinam konkurenci apdrošinātāju starpā tādējādi samazinot Jūsu apdrošināšanas izmaksas!
 • Kosultācija BEZMAKSAS!
 • Piedāvājam plašu izvēli starp adrošināšanas sabiedrībām.
 • Pārzinam apdrošināšanas tirgu.
 • Esam apdrošināšanas noteikumu eksperti!
 • Ietaupiet laiku kārtojot formalitātes. To izdarīsim mēs un līgumu nogādasim jums ērtā vietā un laikā!
 • Ātras atbildes uz jebkuru apdrošināšanas jautājumu.
 • Riska novērtēšana un vērtīgi padomi!
 • Palīdzība iestājoties apdrošināsanas gadījuma
 1. Fektori (tirdzniecības starpnieks, kurš nodarbojas ar dažādu finanšu ieņēmumu un kredītu vākšanu saviem klientiem) (Бунеева, 2009).

Tāpēc saskaņā ar Šenona (Shannon) desmito teorēmu (nepieciešamās daudzveidības likumu) vides sarežģītība, ar kuru strādā uz to iedarbojošās sistēma, paredz ietekmes instrumenta sarežģītību. Citiem vārdiem sakot, ja sistēma mēģina efektīvi līdzdarboties ar vidi, tad instrumentiem, ar kuriem tā iedarbojas uz vidi, vajadzētu būt tikpat daudzveidīgiem kā pati vide. Jāpievērš uzmanība, ka pašas teorijas centrā, kā arī tās seku rezultātā, pastāv objekta un vides mijiedarbība. Šo teorēmu var attiecināt pie izplatīšanas kanāliem un starpniekiem, kuri strādā tajos. Tirgus vide, kuras ietvaros notiek pārdošanas procesi, ir viena no sarežģītākajām sistēmām mūsdienu civilizācijas robežās. Ja tas tā ir un uzņēmums operē tieši šajā vidē, tad izplatīšanas kanālam, ar kuru palīdzību tā strādā, vajadzētu būt adekvāti sarežģītam (Эшби, 2009).

Adekvāta sarežģītība var sintezēties uz divu galveno iezīmju rēķina: pirmkārt, tā ir paša kanāla struktūra, t.i., tā līmeņošana (starpnieku skaits) un tā teritoriālās iezīmes. Otrkārt, šī daudzveidība var rasties paša kanāla saitēs, t.i., saistīta ar dažādiem pašu starpnieku raksturojumiem. Tieši šajā analīzes etapā Barkāns nonāk pie secinājuma, ka objektīvi pastāv nepieciešamība pēc dažādiem starpnieku veidiem, kuriem piemīt dažādas iezīmes un raksturojumi, kas arī dod nepieciešamo efektivitāti daudzveidīgajam darbam.

Saskaņā ar Barkāna (Баркан, 2007) dalījumu, pielietojot atbilstošu pieredzi, kura tika uzkrāta konsultāciju darbu gaitā, tika apkopoti starpnieku pamatveidi, kuri ir raksturīgi Krievijas tirgum, kā arī viņu specifiskās īpašības (sk. 2.piel.) (Баркан, 2007).

By | 2016-01-10T13:45:44+00:00 December 3rd, 2015|Uncategorized|Comments Off on OCTA online

About the Author:

OCTA polises iegāde, Приобретение полиса OCTA: www.octa-cenas.lv
shares