if apdrošināšana octa 2017-12-15T15:38:07+00:00

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5.00/5.00 1 votes)

Loading...

OCTA kalkulators – Aprēķini un izvēlies piemēroto!

Maksājuma apstrāde var ilgt līdz pat 60 sekundēm. Lūdzu, neaizveriet pārlūkprogrammas logu.

OCTA kalkulators

taupīt līdz 70% nopērkot OCTA polisi.

pēc izmaksu aprēķināšanas jūs varat tagad saņemt polisi Internetā.

Saņemt OCTA polisi octa-cenas.lv ir izdevīgi un viegli – tas aizņems tikai nedaudz laika. No sākuma – jānovērtē OCTA polises cena. Lai aprēķinātu OCTA polises cenu savai automašīnai, Jums jāzina tikai sekojošo – automobiļa reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs.

OCTA kalkulatorā ir viegli apskatāmi un salīdzināmi tādu labāko apdrošināšanas sabiedrību varianti, ka Baltijas Apdrošināšanas Nams, Balta, Baltikums, Compensa, ERGO, Gjensidige, BTA un Seesam u.c.

Kad optimālā OCTA cena ir izvēlēta OCTA kalkulatorā, taupiet laiku un pērciet OCTA polisi šeit portālā octa-cenas.lv. Tas bez lielākām paveicams diezgan ātri, kā arī savu OCTA polisi varat iegādāties, izmantojot dažādas norēķinu iespējas.

If pieder lielākajai nedzīvības apdrošināšanas kompānijai Ziemeļeiropā – If P&C Insurance Holding Ltd, kuras īpašnieks ir Sampo Group. Piedāvājam pilnu riska apdrošināšanas pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Baltijas valstīs un Krievijā. Uzņēmums nodarbina ap 6 800 darbinieku Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Baltijas valstīs un Krievijā. If pieder somu koncernam Sampo, kura akcijas tiek kotētas Helsinku biržā.

If Baltijā darbojas ar vienu zīmolu, piedāvājot daudzveidīgus apdrošināšanas risinājumus privātajiem un korporatīvajiem klientiem.

shares