interrisk octa 2017-12-15T15:38:07+00:00

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

Loading...

OCTA kalkulators – Aprēķini un izvēlies piemēroto!

Maksājuma apstrāde var ilgt līdz pat 60 sekundēm. Lūdzu, neaizveriet pārlūkprogrammas logu.

OCTA kalkulators

taupīt līdz 70% nopērkot OCTA polisi.

pēc izmaksu aprēķināšanas jūs varat tagad saņemt polisi Internetā.

Saņemt OCTA polisi octa-cenas.lv ir izdevīgi un viegli – tas aizņems tikai nedaudz laika. No sākuma – jānovērtē OCTA polises cena. Lai aprēķinātu OCTA polises cenu savai automašīnai, Jums jāzina tikai sekojošo – automobiļa reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs.

OCTA kalkulatorā ir viegli apskatāmi un salīdzināmi tādu labāko apdrošināšanas sabiedrību varianti, ka Baltijas Apdrošināšanas Nams, Balta, Baltikums, Compensa, ERGO, Gjensidige, BTA un Seesam u.c.

Kad optimālā OCTA cena ir izvēlēta OCTA kalkulatorā, taupiet laiku un pērciet OCTA polisi šeit portālā octa-cenas.lv. Tas bez lielākām paveicams diezgan ātri, kā arī savu OCTA polisi varat iegādāties, izmantojot dažādas norēķinu iespējas.

“InterRisk Vienna Insurance Group” AAS (vēsturiskais nosaukums AAS “Baltikums” un “Baltikums Vienna Insurance Group” AAS) tika dibināta 1998. gadā un ir viena no pirmajām apdrošināšanas sabiedrībām Latvijā.

2015.gada jūlijā Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe (VIG) noslēdza līgumu par “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS 100 % kapitāla daļu iegādi. 2015.gada oktobra beigās pēc kompetento iestāžu atļaujas saņemšanas, darījums tika pabeigts. Līdz ar “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS iegādi, VIG ir kļuvusi par vienu no piecām vadošajām apdrošināšanas sabiedrībām Latvijas tirgū.

“InterRisk Vienna Insurance Group” AAS saviem klientiem piedāvā integrētus nedzīvības apdrošināšanas pakalpojumus. Sabiedrības rīcībā ir 18 licences apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanai, kas aptver visus Latvijas tirgū pieprasītos nedzīvības apdrošināšanas produktu veidus.

Šobrīd “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS ir kļuvusi par dinamiski attīstošos mūsdienīgu, starptautisku apdrošināšanas sabiedrību, kurā strādā 250 darbinieki, tajā skaitā 78 darbinieki ar vairāk 10 gadu darba pieredzi mūsu kompānijā.

shares